|
Kürt
Tegye fel kérdését
|
A legtöbb prédikáció olyan, mint egy reklám - csak az nem derül ki, hogy Isten a szponzor vagy a termék.
![]() ![]() Céghírek
A KÜRT szorosabbra vonta együttműködését a ZABBIX SIA –val
2009. október 15. A két cég együttműködése 2007–ben kezdődött, amikor a KÜRT saját belső és külső szolgáltatási rendszereinek monitorozásához a ZABBIX rendszert választotta.
Díjazzuk az Informatikai Kiválóságot!
2009. október 6. A KÜRT Zrt. elsősorban nagyvállalatok számára kínál információmenedzsment megoldásokat és szolgáltatásokat, de elkötelezett a magyar kis- és középvállalatok (kkv-k) informatikai állapotának, helyzetének javításában is. E szektor számossága és a nemzetgazdaságra gyakorolt jelentős hatása miatt kiemelt fontosságú a biztonságosan és hatékonyan működő informatikai rendszerek elterjesztése, az ilyen rendszerek iránti igény erősítése. E célból született meg a KKV Informatikai Kiválósági Díj, melynek szervezésében, megvalósításában a KÜRT alapító tagként vesz részt.
KÜRT Akadémia, a tehetségek találkozóhelye
2009. szeptember 30. Magas színvonalú hallgatói csoporttal indultak útnak az üzleti és informatikai képzések. A KÜRT Akadémia várakozáson felüli létszámmal és hallgatói csapattal indította el üzleti coach és etikus hacker képzéseit a múlt héten. A több évtizedes egyetemi múlttal rendelkező tanári gárda elégedetten nyugtázta, hogy a beiratkozott hallgatók egytől egyik kiemelkedő tehetségű, színes, változatos világszemlélettel rendelkező diákok, akik a gazdasági, politikai, valamint kulturális élet különböző területeiről érkeztek, ezzel is izgalmasabbá és inspirálóbbá téve az órák légkörét.
Adatmentés egy fagyi áráért a KÜRT-nél - Csúcstechnológiai megoldások magánszemélyeknek is – részletre, biztosítással kombinálva, azonnal és elérhető áron
2009. július 6. A KÜRT Zrt. frissítette és számos újdonsággal bővítette adatmentési szolgáltatás palettáját. Mivel a mobil adathordozók elterjedésével már az otthoni felhasználók körében is évről évre növekszik az adatvesztések aránya – tavaly 100 ezer gigabájt magánadatot mentettek meg a KÜRT szakemberei –, az adatmentésre és információbiztonságra szakosodott vállalat jelentős erőfeszítéseket tesz annak érdekében, hogy csúcstechnológiai megoldásai a magánfelhasználók számára gyorsan és kényelmesen elérhetővé váljanak.
Magánfelhasználók az adatvesztés árnyékában - KÜRT adatmentés részletfizetéssel és más kedvezményekkel
2009. április 15. A KÜRT Zrt. legfrissebb felmérései szerint egyre gyakrabban esnek magánfelhasználók adatvesztés áldozatául. Míg 5-6 évvel ezelőtt szinte kizárólag vállalati adatokat mentett a KÜRT, a tavaly megmentett közel 400 ezer gigabájt adat több mint negyede már otthoni felhasználóktól származott. Az előrejelzések szerint a mobil adathordozók dinamikus térnyerésével a magán adatvesztések számának további drasztikus növekedése várható. A KÜRT Zrt. a probléma orvoslása érdekében a piacon egyedülálló, részletfizetési konstrukcióval, ajándék külső merevlemezzel és a mentett adatok térítésmentes házhozszállításával bővítette szolgáltatáscsomagját. Az újdonságoknak köszönhetően egyre több megrendelő juthat hozzá elveszett családi fényképeihez, értékes adataihoz.
„Mintha műtétkor szike helyett bárdot akarnának használni” – tapasztalatok a vállalati költségcsökkentés gyakorlatából
2009. március 24. 2009. március 24., Budapest - A KÜRT Zrt. tavaly novemberben dobta piacra hatékonyságnövelő szolgáltatás-csomagját, amelynek segítségével a cégek jelentősen mérsékelhetik informatikai költségeiket. A termék útnak indítása óta eltelt időszakban végrehajtott projektek tapasztalatait értékelte a KÜRT, hagyományos IT Esték rendezvénysorozatának márciusi összejövetelén, ahol meglepő és tanulságos tapasztalatokról számoltak be a szakértők. |


