Szakmai IT Projektvezető

Szereted a szakmai kihívásokat? Folyamatosan fejlődni akarsz?

LEGYÉL NÁLUNK SZAKMAI IT PROJEKTVEZETŐ!

A KÜRT Zrt. piacvezető adatmentő és információbiztonsággal foglalkozó vállalat, mely az IT minden területét lefedő biztonsági megoldásairól híres. Kimagasló tudásbázissal rendelkező kreatív csapat vár Rád, ahol a folyamatos szakmai továbbképzés garantált!

MILYEN FELADATOK TARTOZNÁNAK HOZZÁD?
Projektvezetői kompetenciák:

  • IT projektek teljes körű felügyelete, eredménytermékek prezentálása;
  • IT projektek szakmai vezetése;
  • Információbiztonsági és informatikai biztonság projektekben való aktív részvétel;
  • 2-3 éves Senior IT szakértői tapasztalatok;
  • Új projektek határidőben és költségkeretben történő menedzselése;
  • Projektterv kidolgozása, nyomon követése és dokumentálása, erőforrások tervezése;
  • Idő- és erőforrástervek nyomon követése és betartása, valamint a vezetőség folyamatos tájékoztatása, rendszeres riportolás;
  • Projektkockázatok feltárása, kezelésükre javaslatok készítése;
  • Együttműködés a társterületekkel;
  • Mátrixszervezetben való részvétel;
  • Projektek végrehajtásához szükséges kompetenciák összeállítása, menedzselése;
  • Projektek utánkövetése.

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

  • Projektvezetői tapasztalat (minimum 3-4 év);
  • Információbiztonsági és informatikai biztonság projektek szakmai vezetése;
  • IT minőségbiztosítási projektek szakmai vezetése;
  • Felsőfokú műszaki / informatikai végzettség;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Kiváló szervezői képesség;
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló tárgyaló-, és prezentációs készség;
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, proaktív szemléletmód.

ÖRÖMMEL VESSZÜK AZ ALÁBBIAKAT:

  • MS Project alkalmazás készségszintű ismerete;
  • Agilis projektvezetési tapasztalatok / Scrum módszertan ismerete;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban is);
  • PMI és/vagy Prince2 módszertanok ismerete.

TÉGED VÁRUNK A CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

  • Munkád és ügyfeleid iránt elhivatott vagy, szereted az új, kihívásokkal teli munkát;
  • Jellemző Rád a határozottság, proaktivitás, precizitás;
  • Rugalmas, önálló, felelősségteljes munkavégzésre vagy képes, és csapatban is hatékonyan tudsz dolgozni.

EZT VÁRHATOD, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK:

  • Segítőkész, inspiráló csapat;
  • Stabil céges háttér;
  • Versenyképes fizetés;
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség;
  • Változatos szakmai feladatok;
  • Szakmai képzés lehetőség;
  • „A” kategóriás irodai környezetben munkavégzés.

MAGADRA ISMERTÉL? AKKOR VÁRJUK JELENTKEZÉSED!

Küldd el önéletrajzod, motivációs leveledet a Karrier@kurt.hu e-mail címre.
Kérlek, jelöld meg a referenciáidat, elérhetőségeikkel együtt.
Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is! 🙂

Magára ismert?

A karrier(kukac)kurt.hu címre elküldve az önéletrajzát, bármikor jelentkezhet állásajánlatainkra! Akkor is jelentkezhet, ha pillanatnyilag nem talál érdeklődésének megfelelő álláshirdetést, de úgy gondolja, hogy tapasztalatai és szakmai tudása közel áll a KÜRT tevékenységéhez. Adatait bizalmasan kezeljük.

Jelentkezni a karrier(kukac)kurt.hu e-mail címre küldött levéllel, vagy a Jelentkezek gombra kattintva tud.
Kérjük, a levélben szerepeljenek az alábbiak:

  • a levél tárgyában szerepeljen a pozíció neve,
  • a levél tartalmában referenciáik és
  • az elérhetőségei.

Jelentkezek Összes állásajánlatunk
Szechenyi2020

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Ha szeretne többet tudni a legfrissebb híreinkről, szolgáltatásainkról, iratkozz fel hírlevelünkre!